ارسال مقاله

با توجه به پایان کنفرانس الکترونیکی تنها متن کامل چکیده‌های ارسالی دریافت می‌شوند. برای این منظور از سامانه Easy Chair استفاده می‌شود. این سامانه امکان مدیریت مقاله‌ها و داوری و نیز توزیع آنها را برای خروجی‌های مختلف همچون کتاب، مجموعه مقاله‌ها و نیز ژورنالهای همکار مهیا می‌کند.
در صورتی که مایل هستید متن کامل را بفرستید از قالب زیر برای فصل از کتابها پیروی کنید:
اگر مقاله را با هدف چاپ در مجموعه مقالات فارسی ارسال می‌کنید می‌توانید از قالب فارسی زیر استفاده کنید:
پس از آماده سازی مقاله خود طبق راهنمای آماده سازی مقاله‌ها، برای شروع روی دکمه کلیک کنید تا وارد سامانه شوید. پس از ثبت نام و دریافت رمز می‌توانید مقاله خود را ارسال کرده و از وضعیت آنها باخبر بشوید.
راهنمای ثبت نام در سامانه: پس از فشردن دکمه «ارسال مقاله» در بالای این نوشته صفحه جدیدی باز می‌شود که شما را وارد سامانه Easy Chair می‌کند، مشابه تصویر زیر. روی دکمه Create new account فشار دهید تا حساب جدید بسازید. سپس با فشردن روی منوی Submission مقاله خود ارسال کنید.

easychair

مشترک اخبار شوید

ایمیل خود را وارد کنید تا اخبار کنفرانس برای شما ارسال شود. بدیهی است که از ایمیل شما هیچ استفاده تبلیغاتی خارج از کنفرانس نخواهد شد و هر زمان که مایل باشید می‌توانید اشتراک خود را لغو کنید.

تاریخهای مهم

28 اسفند 1395: انتشار شماره های ویژه کنفرانس در ژورنالهای همکار
14 مرداد 1395: آخرین فرصت ارسال مقاله نهایی و تکمیل ثبت نام
31 مرداد 1395: اعلام داوری نهایی
31 شهریور 1395: آخرین فرصت اصلاحات مقالات کنفرانس

ارتباط با ما

دبیرخانه شماره ۱:
تهران، میدان توحید، خیابان پرچم، پلاک ۶، واحد ۳. تلفن: 66968313

دبیرخانه شماره ۲:
تهران خیابان ولیعصر(عج)، بالاتر از چهارراه ولیعصر(عج)، نبش خیابان شهید بالاور، شماره ۴۶۷ (ساختمان معاونت پژوهشی دانشگاه صنعتی امیر کبیر)، طبقه چهارم، مرکز تحقیقات مهندسی صنایع و بهره وری دانشگاه صنعتی امیر کبیر. تلفن: ۶۶۴۹۵۴۱۹

تلفن پشتیبانی: 09212476167 (از ساعت 9 صبح تا 12 شب)

ایمیل: info@icrit.ir

ایمیل دوم: icrit2016@gmail.com

Telegram email2