اولین شماره ویژه کنفرانس در ژورنال نمایه وب آف ساینس منتشر شد

شماره ویژه کنفرانس با عنوان «کارآفرینی و نوآوری در اقتصاد خدماتی» در ژورنال ادمینیستر با نمایه وب آف ساینس تامسون رویترز WoS منتشر شد.
این شماره با مقدمه دکتر ناصر شمس قارنه و با مقاله سردبیری دکتر داتیس خواجه ئیان به صورت دسترسی باز در ژورنال دارای نمایه وب آف ساینس در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ منتشر گردید.
در این شماره، ۱۲ مقاله برگزیده کنفرانس که توسط ۳۰ مولف از ۱۴ موسسه و دانشگاه تحقیقاتی در ایران و جهان در کنفرانس شرکت کرده بودند پس از طی چندین دور داوری و اصلاح در یک مجموعه شکیل و دارای طراحی جذاب و زیبا به صورت دسترسی باز برای استفاده عموم منتشر شدند.
مدیریت کنفرانس از کلیه مشارکت کنندکان، مولفان، داوران، دبیران علمی و همکاران بین المللی که در انتشار نهایی این ژورنال همکاری داشتند سپاسگزاری ویژه دارد و آرزو می‌کند این همکاری موفق در آینده نیز ادامه داشته باشد.
دسترسی کامل به مقالات این شماره ویژه در:
http://publicaciones.eafit.edu.co/index.php/administer/index
همچنین فایل کامل همراه با جلد ژورنال را می‌توانید از لینک زیر دانلود کنید:

مشترک اخبار شوید

ایمیل خود را وارد کنید تا اخبار کنفرانس برای شما ارسال شود. بدیهی است که از ایمیل شما هیچ استفاده تبلیغاتی خارج از کنفرانس نخواهد شد و هر زمان که مایل باشید می‌توانید اشتراک خود را لغو کنید.

تاریخهای مهم

28 اسفند 1395: انتشار شماره های ویژه کنفرانس در ژورنالهای همکار
14 مرداد 1395: آخرین فرصت ارسال مقاله نهایی و تکمیل ثبت نام
31 مرداد 1395: اعلام داوری نهایی
31 شهریور 1395: آخرین فرصت اصلاحات مقالات کنفرانس

ارتباط با ما

دبیرخانه شماره ۱:
تهران، میدان توحید، خیابان پرچم، پلاک ۶، واحد ۳. تلفن: 66968313

دبیرخانه شماره ۲:
تهران خیابان ولیعصر(عج)، بالاتر از چهارراه ولیعصر(عج)، نبش خیابان شهید بالاور، شماره ۴۶۷ (ساختمان معاونت پژوهشی دانشگاه صنعتی امیر کبیر)، طبقه چهارم، مرکز تحقیقات مهندسی صنایع و بهره وری دانشگاه صنعتی امیر کبیر. تلفن: ۶۶۴۹۵۴۱۹

تلفن پشتیبانی: 09212476167 (از ساعت 9 صبح تا 12 شب)

ایمیل: info@icrit.ir

ایمیل دوم: icrit2016@gmail.com

Telegram email2