فرم اصالت اثر و تایید نویسندگان برای انتشار نهایی خروجی‌ها

به اطلاع شرکت کنندگان محترم کنفرانس می‌رسانیم که کلیه خروجی‌های کنفرانس برای انتشار آماده شده‌اند و تنها موردی که سبب وقفه شده است ارسال تایید نهایی متن از سمت برخی از نویسندگان است. به سنت رایج آکادمیک، پیش از انتشار نهایی متن برای تایید نویسندگان ارسال می‌شود تا اصالت اثر و درستی متن را تایید فرمایند. این فرم بسته به خروجی انتخابی در قالب فرم اصالت اثر ژورنال AD-Minister، پروف متن Eurasian Business Review و یا درخواست تاییدیه مجموعه مقالات و کتاب انتشارات اشنایزر اتریش ارسال شده است. ده مقاله‌ای که برای کتاب اسپرینگر انتخاب اولیه شده‌اند نیز از طرف دکتر خواجه‌ئیان ایمیلی دریافت خواهند کرد.
به این ترتیب از کلیه نویسندگان محترم خواهشمندیم که هر چه سریعتر فرمها را امضا کرده و متن نهایی کار خود را تایید کنند تا هر چه زودتر منتشر کلیه مقالات منتشر شوند.
دبیرخانه کنفرانس پژوهش در نوآوری و فناوری

مشترک اخبار شوید

ایمیل خود را وارد کنید تا اخبار کنفرانس برای شما ارسال شود. بدیهی است که از ایمیل شما هیچ استفاده تبلیغاتی خارج از کنفرانس نخواهد شد و هر زمان که مایل باشید می‌توانید اشتراک خود را لغو کنید.

تاریخهای مهم

28 اسفند 1395: انتشار شماره های ویژه کنفرانس در ژورنالهای همکار
14 مرداد 1395: آخرین فرصت ارسال مقاله نهایی و تکمیل ثبت نام
31 مرداد 1395: اعلام داوری نهایی
31 شهریور 1395: آخرین فرصت اصلاحات مقالات کنفرانس

ارتباط با ما

دبیرخانه شماره ۱:
تهران، میدان توحید، خیابان پرچم، پلاک ۶، واحد ۳. تلفن: 66968313

دبیرخانه شماره ۲:
تهران خیابان ولیعصر(عج)، بالاتر از چهارراه ولیعصر(عج)، نبش خیابان شهید بالاور، شماره ۴۶۷ (ساختمان معاونت پژوهشی دانشگاه صنعتی امیر کبیر)، طبقه چهارم، مرکز تحقیقات مهندسی صنایع و بهره وری دانشگاه صنعتی امیر کبیر. تلفن: ۶۶۴۹۵۴۱۹

تلفن پشتیبانی: 09212476167 (از ساعت 9 صبح تا 12 شب)

ایمیل: info@icrit.ir

ایمیل دوم: icrit2016@gmail.com

Telegram email2