انتخاب مقاله های نهایی برای چاپ در ژورنال Eurasian Business Review

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در نخستین کنفرانس بین المللی پژوهش در نوآوری و فناوری می‌رسانیم که کمیته علمی کنفرانس پس از دو دور بررسی اولیه و دو دور داوری ناشناس و سختگیرانه مقاله‌های نهایی برای چاپ در یکی از ژورنالهای کنفرانس را انتخاب و نهایی نموده است.

طبق اعلام رسمی سردبیران شماره ویژه Eurasian Business Review, آقایان دکتر داتیس خواجه ئیان و پروفسور مایک فردریشسون و نیز با تایید رسمی سردبیر این ژورنال آقای مارکو ویوارللی و دبیر کمیته علمی کنفرانس آقای دکتر ناصر شمس قارنه، هفت مقاله نهایی برای چاپ در این ژورنال به شرح زیر انتخاب شدند:

۱٫ Degree of innovation and the entrepreneurs’ intention to create value: A comparison study between experienced and novice entrepreneurs

۲٫ The effect of Service quality and Innovation on WOM, identifying the role of customer satisfaction, Brand Image and loyalty (Case study: Iran (Rasht) travel agency)

۳٫ The development of the telecom industry in Ghana in light of the land rental system

۴٫ Green Innovation and SMEs Development: The Role of Green Entrepreneurship in SMEs Development in the Market Turbulence Conditions

۵٫ The Relationship between Audit Report Delay and Investment Opportunities

۶٫ The Relationship between the Power of Competition in Markets and Tax Avoidance: Evidences from Tehran Stock Exchange

۷٫ Leader-Member Exchange and Organizational Citizenship Behavior in Hospitality Industry: A Study on Effect of Gender

 

برای تمام این مقاله‌ها درخواست اصلاحات، به صورت جزئی و یا کلی ارسال شده است، و یا تا پایان روز جمعه ۳۰ مهر، از طریق ایمیل مرتبط با سامانه اسپرینگر ژورنال و توسط مارکو ویوارلی و خواجه‌ئیان ارسال خواهد شد. این مقاله‌ها از میان ۱۴ مقاله‌ای که در پالایش اولیه توسط سردبیران شایسته داوری نهایی تشخیص داده شده بودند، و برای مولفان آنها در درخواست ارسال از طریق سامانه ویژه اسپرینگر صادر شده بود انتخاب شده‌اند.

از نظر سازماندهی نیز تصمیم بر این شد که با توجه به گستردگی موضوعات ارسالی و انتخابی، چهار مقاله اول تحت عنوان Economics and innovation in international markets با هم و در یک مجموعه و سه مقاله دیگر تحت عنوان کنفرانس بین المللی پژوهش در نوآوری و فناوری به طور مستقل از یکدیگر چاپ شوند. همچنین با توجه به نیاز مولفان به در دست داشتن نسخه صفحه‌بندی شده و شماره خورده، تدبیری اندیشیده شده است که پس از انجام اصلاحات و دریافت تاییدیه نهایی، ظرف چند هفته نسخه صفحه بندی شده و پی دی اف مقالات روی سایت ژورنال قرار گیرد تا پیش از تاریخ چاپ نهایی قابل استفاده توسط مولفان باشد. امید است که تلاشهای تیم علمی و اجرایی کنفرانس در مدیریت فرایندها به شکلی که در عین دقت و اعتبار کامل بین‌المللی، سرعت لازم نیز به مولفان ارائه شود، مورد پسند و رضایت شرکت کنندگان کنفرانس قرار گیرد.

شایان ذکر است که سایر مقاله‌های باقیمانده کماکان شانس انتخاب برای چاپ در ژورنال دیگر کنفرانس AD-Minister را دارا می‌باشند، کما اینکه دو مقاله از آنها در اطلاعیه بعدی به عنوان پذیرفته شده اعلام خواهند شد. کمیته علمی کنفرانس تلاش می‌کند که شانس انتخاب مقاله‌های بیشتری را برای ژورنال دیگر کنفرانس فراهم کند.

مشترک اخبار شوید

ایمیل خود را وارد کنید تا اخبار کنفرانس برای شما ارسال شود. بدیهی است که از ایمیل شما هیچ استفاده تبلیغاتی خارج از کنفرانس نخواهد شد و هر زمان که مایل باشید می‌توانید اشتراک خود را لغو کنید.

تاریخهای مهم

28 اسفند 1395: انتشار شماره های ویژه کنفرانس در ژورنالهای همکار
14 مرداد 1395: آخرین فرصت ارسال مقاله نهایی و تکمیل ثبت نام
31 مرداد 1395: اعلام داوری نهایی
31 شهریور 1395: آخرین فرصت اصلاحات مقالات کنفرانس

ارتباط با ما

دبیرخانه شماره ۱:
تهران، میدان توحید، خیابان پرچم، پلاک ۶، واحد ۳. تلفن: 66968313

دبیرخانه شماره ۲:
تهران خیابان ولیعصر(عج)، بالاتر از چهارراه ولیعصر(عج)، نبش خیابان شهید بالاور، شماره ۴۶۷ (ساختمان معاونت پژوهشی دانشگاه صنعتی امیر کبیر)، طبقه چهارم، مرکز تحقیقات مهندسی صنایع و بهره وری دانشگاه صنعتی امیر کبیر. تلفن: ۶۶۴۹۵۴۱۹

تلفن پشتیبانی: 09212476167 (از ساعت 9 صبح تا 12 شب)

ایمیل: info@icrit.ir

ایمیل دوم: icrit2016@gmail.com

Telegram email2