راهنمای ارسال مقالات برگزیده در شماره ویژه Economics and Innovation in International Markets

شماره ویژه کنفرانس در ژورنال Eurasian Business Review با عنوان Economics and Innovation in International Markets نامگذاری شد. این عنوان با توجه به مقالاتی که مورد پذیرش مقدماتی کمیته داوری قرار گرفتند انتخاب شد.

همچنین با همکاری انتشارات اسپرینگر، برای این شماره یک اکانت ویژه ایجاد گردید تا کلیه فرایند داوری به طور رسمی از طریق آن حساب انجام شود.

بدین ترتیب از کلیه نویسندگانی که از طرف کنفرانس ایمیل دعوتنامه دریافت کرده‌اند توصیه می‌شود که در اسرع وقت با انجام اقدامات زیر مقاله خود را برای داوری نهایی ارسال کنند:

۱) رعایت قالب و فرمت ژورنال، به شرح ذکر شده در Guidelines ژورنال.

۲) ورود به نشانی http://www.editorialmanager.com/eabr/ و ثبت نام در سامانه به عنوان مولف،

۱

۳) انتخاب گزینه Submit New Manuscript برای ارسال مقاله

۲

۴) انتخاب شماره ویژه حتماً با علامت زدن S.I: Economics and Innovation in Innovation Markets. اگر این گزینه انتخاب نشود مقاله شامل این ویژه نامه نخواهد شد.

 

۳

همچنین با توجه به مهلت کم باقی مانده تا یک سپتامبر (دهم شهریور) که سررسید نهایی این شماره ویژه است، از سایر شرکت‌کنندگان که کار خود را شایسته می‌دانند دعوت می‌کنیم که هر چه سریعتر کار خود را نهایی کرده و ارسال کنند.

 

مشترک اخبار شوید

ایمیل خود را وارد کنید تا اخبار کنفرانس برای شما ارسال شود. بدیهی است که از ایمیل شما هیچ استفاده تبلیغاتی خارج از کنفرانس نخواهد شد و هر زمان که مایل باشید می‌توانید اشتراک خود را لغو کنید.

تاریخهای مهم

28 اسفند 1395: انتشار شماره های ویژه کنفرانس در ژورنالهای همکار
14 مرداد 1395: آخرین فرصت ارسال مقاله نهایی و تکمیل ثبت نام
31 مرداد 1395: اعلام داوری نهایی
31 شهریور 1395: آخرین فرصت اصلاحات مقالات کنفرانس

ارتباط با ما

دبیرخانه شماره ۱:
تهران، میدان توحید، خیابان پرچم، پلاک ۶، واحد ۳. تلفن: 66968313

دبیرخانه شماره ۲:
تهران خیابان ولیعصر(عج)، بالاتر از چهارراه ولیعصر(عج)، نبش خیابان شهید بالاور، شماره ۴۶۷ (ساختمان معاونت پژوهشی دانشگاه صنعتی امیر کبیر)، طبقه چهارم، مرکز تحقیقات مهندسی صنایع و بهره وری دانشگاه صنعتی امیر کبیر. تلفن: ۶۶۴۹۵۴۱۹

تلفن پشتیبانی: 09212476167 (از ساعت 9 صبح تا 12 شب)

ایمیل: info@icrit.ir

ایمیل دوم: icrit2016@gmail.com

Telegram email2