۲ مرداد: فعالیتهای کمیته علمی پس از کنفرانس الکترونیکی

کنفرانس الکترونیکی در تاریخ ۳۰ تیرماه ۱۳۹۵ برگزار گردید. در این کنفرانس که از طریق سامانه الکترونیکی دانشگاه امیرکبیر برگزار شد گروهی از شرکت کنندگان به صورت آنلاین مقاله‌های خود را ارائه دادند و توسط کمیته داوران نیز ارزیابی کار خود را دریافت کردند. گروهی از شرکت کنندگان نیز که به دلیل زمانی امکان شرکت آنلاین را نداشتند از طریق ضبط کار خود و ارسال آن، کار خود را ارائه دادند.

این کنفرانس الکترونیکی همانطور که پیشتر نیز بیان شده بود به عنوان مقدمه‌ای برای ارزیابی و داوری مقاله‌ها برگزار شد. از تاریخ اجرای این کنفرانس الکترونیکی کمیته علمی کنفرانس داوری مقاله‌های «تمام متن» دریافت شده را شروع کرده است و ظرف یک هفته درباره سری اول مقاله‌ها تصمیم‌گیری خواهد کرد. از نظر زمانی برنامه‌ریزی به این شکل است که نخستین اولویت کمیته داوران انتخاب مقالات مناسب برای چاپ در ژورنال Eurasian Business Review خواهد بود. با توجه به سررسید شماره ویژه کنفرانس در این ژورنال که یکم سپتامبر است، کمیته علمی در نظر دارد که سری اول مقالاتی که کیفیت لازم برای ارسال به این ژورنال را دارند هر چه سریعتر انتخاب کرده و فرایند داوری را شروع کند تا با دریافت نتایح داوری پیش از اتمام سررسید برای مقاله‌های سری اول شانس بیشتری فراهم کند.

بنابراین کلیه مقالاتی که این چهار شرط را دارند مورد ارزیابی قرار می‌گیرند: ۱) تمام متن ارسال شده باشد، ۲) به زبان انگلیسی باشد، ۳) در زمینه مدیریت و اقتصاد باشد، ۴) از روش‌های آماری استفاده کرده باشد. مجموعه مقالاتی که این شرط‌ها را داشته باشند ارزیابی می‌شوند و در صورتی که شایسته ارسال برای داوری تشخیص داده شوند به فاز بعدی وارد می‌شوند. مقاله‌های انتخابی به اطلاع عمومی می‌رسد.

همچنین با توجه به مهلت زمان تقریباً یک ماهه تا سررسید این شماره ویژه، از سایر شرکت‌کنندگان در کنفرانس نیز دعوت می‌شود که پژوهش‌های مرتبط با این ژورنال را برای ارسال آماده کنند. ضمن اینکه مطالعه فراخوان و آماده کردن مقاله در قالب درخواستی ژورنال طبق این لینک توصیه می‌شود.

مشترک اخبار شوید

ایمیل خود را وارد کنید تا اخبار کنفرانس برای شما ارسال شود. بدیهی است که از ایمیل شما هیچ استفاده تبلیغاتی خارج از کنفرانس نخواهد شد و هر زمان که مایل باشید می‌توانید اشتراک خود را لغو کنید.

تاریخهای مهم

28 اسفند 1395: انتشار شماره های ویژه کنفرانس در ژورنالهای همکار
14 مرداد 1395: آخرین فرصت ارسال مقاله نهایی و تکمیل ثبت نام
31 مرداد 1395: اعلام داوری نهایی
31 شهریور 1395: آخرین فرصت اصلاحات مقالات کنفرانس

ارتباط با ما

دبیرخانه شماره ۱:
تهران، میدان توحید، خیابان پرچم، پلاک ۶، واحد ۳. تلفن: 66968313

دبیرخانه شماره ۲:
تهران خیابان ولیعصر(عج)، بالاتر از چهارراه ولیعصر(عج)، نبش خیابان شهید بالاور، شماره ۴۶۷ (ساختمان معاونت پژوهشی دانشگاه صنعتی امیر کبیر)، طبقه چهارم، مرکز تحقیقات مهندسی صنایع و بهره وری دانشگاه صنعتی امیر کبیر. تلفن: ۶۶۴۹۵۴۱۹

تلفن پشتیبانی: 09212476167 (از ساعت 9 صبح تا 12 شب)

ایمیل: info@icrit.ir

ایمیل دوم: icrit2016@gmail.com

Telegram email2