اطلاعیه ۸ تیر ۱۳۹۵

پیرو پرسشهای متعددی که از طریق تلفن و یا ایمیل در رابطه با سررسیدها و نیز انتشارات صورت گرفته است اطلاعات زیر ارائه می‌شود:

درباره کمبود زمان تا کنفرانس الکترونیکی پرسشهای متعددی شده است. اساساً هدف از برگزاری یک کنفرانس الکترونیکی پیش از کنفرانس اصلی همین است که از نظر زمانی فرصت بیشتری برای اصلاح وجود داشته باشد. شما تا روز ۲۸ تیرماه برای ارسال یک چکیده وقت دارید. بعد از آن حدود دو ماه برای اصلاح و بهبود و تکمیل مقاله‌های خود وقت خواهید داشت. اولین سررسید ژورنالهای کنفرانس دهم شهریور و دومین سررسید آن اول آبان‌ماه است. برای کتاب انگلیسی کنفرانس هم حداقل سه تا چهار ماه تا نهایی شدن فرصت دارید. بنابراین نگران کمبود زمان نباشید. در حال حاضر کافی است بر روی چکیده‌ای با عنوانهای خواسته شده در قالب کنفرانس متمرکز شوید که کار چندان دشوار و وقتگیری نیست.

ثبت نام: نیازی به ثبت نام پیش از ارسال چکیده و دریافت نتیجه ارزیابی آن نیست. اولین گام شما ارسال چکیده است. پس از دریافت ارزیابی می‌توانید بسته به دریافت پذیرش نوع ثبت نام را انتخاب کنید. اما پیش از ارسال متن کامل باید ثبت نام صورت گرفته باشد. همچنین علاوه بر امکان پرداخت آنلاین، واریز وجه از طریق واریز به حساب نیز فراهم شده است. اطلاعات پرداخت در صفحه ثبت نام درج شده است.

مقاله به زبان فارسی: درباره ارسال کل متن به زبان فارسی پرسش شده است. با مذاکرات صورت گرفته، امکان پذیر است که یک گزیده مجموعه مقالات برای مقاله‌های به زبان فارسی با تایید ISC در نظر گرفته شود. البته این امر به تعداد مقاله‌های دریافتی بستگی دارد.

طبیعتاً مقاله‌های برتر که برای چاپ در ژورنالها انتخاب می‌شوند و نیز مقاله‌هایی که در کتاب اصلی کنفرانس چاپ می‌شوند باید به زبان انگلیسی با نگارش روان و نیز کیفیت مناسب باشند.

قالب: برای چکیده، مقاله‌های کامل به زبان انگلیسی و مقاله‌های کامل به زبان فارسی قالبهایی تهیه شده و در سایت قرار گرفته است. خواهشمندیم منحصراً از این قالبها استفاده کنید. دلیل استفاده این است که تمام عناصر لازم برای داوری در آن مشخص شده است و اجازه داوری سریع و ساده را به ارزیابان می‌دهد. قالب متن انگلیسی قالب انتشارات اسپرینگر آلمان است، با این هدف که اگر مقاله از کیفیت لازم برخوردار بود و برای داوری ارسال شد، از همان ابتدا از قالب استاندارد کار پیش گرفته شود.

دریافت نتیجه داوری: ارزیابی چکیده‌های ارسالی معمولاً در روزهای شنبه یا یکشنبه ارسال می‌شوند. با توجه به اینکه در موارد متعددی ایمیل ارزیابی در پوشه هرزنامه قرار گرفته است، لطفاً همواره Spam/Junk را چک کنید.

دریافت آخرین اخبار کنفرانس و به روزرسانی‌ها: نشانی ایمیل خود را در لیست مشترکین ثبت کنید. در پانوشت سایت مکانی برای اشتراک قرار داده شده است که با ثبت ایمیل خود از به روزرسانی‌ها و اطلاعیه‌ها باخبر می‌شوید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با دبیرخانه کنفرانس تماس بگیرید.

 

 

مشترک اخبار شوید

ایمیل خود را وارد کنید تا اخبار کنفرانس برای شما ارسال شود. بدیهی است که از ایمیل شما هیچ استفاده تبلیغاتی خارج از کنفرانس نخواهد شد و هر زمان که مایل باشید می‌توانید اشتراک خود را لغو کنید.

تاریخهای مهم

28 اسفند 1395: انتشار شماره های ویژه کنفرانس در ژورنالهای همکار
14 مرداد 1395: آخرین فرصت ارسال مقاله نهایی و تکمیل ثبت نام
31 مرداد 1395: اعلام داوری نهایی
31 شهریور 1395: آخرین فرصت اصلاحات مقالات کنفرانس

ارتباط با ما

دبیرخانه شماره ۱:
تهران، میدان توحید، خیابان پرچم، پلاک ۶، واحد ۳. تلفن: 66968313

دبیرخانه شماره ۲:
تهران خیابان ولیعصر(عج)، بالاتر از چهارراه ولیعصر(عج)، نبش خیابان شهید بالاور، شماره ۴۶۷ (ساختمان معاونت پژوهشی دانشگاه صنعتی امیر کبیر)، طبقه چهارم، مرکز تحقیقات مهندسی صنایع و بهره وری دانشگاه صنعتی امیر کبیر. تلفن: ۶۶۴۹۵۴۱۹

تلفن پشتیبانی: 09212476167 (از ساعت 9 صبح تا 12 شب)

ایمیل: info@icrit.ir

ایمیل دوم: icrit2016@gmail.com

Telegram email2