شماره ویژه ژورنال Eurasian Business Review برای مقالات برتر کنفرانس

ژورنال Eurasian Business Review  به عنوان یکی از دو ژورنال همکار کنفرانس، شماره ویژه‌ای را به چاپ مقاله‌های برگزیده کنفرانس پژوهش در نوآوری و فناوری اختصاص یافته است. دلیل انتخاب این ژورنال چاپ مقاله‌های پژوهشگران حاضر در این کنفرانس در یک ژورنال حاضر در فهرست تامسون رویترز (Web of Science) است. همچنین رویکرد این ژورنال به پژوهشهای کمّی و مطالعات آماری، فضای مناسبی را برای چاپ کارهای پژوهشگران علاقه مند به این نوع تحقیقات آماده می‌کند.

مقاله‌هایی که برای چاپ در این ژورنال در نظر گرفته می‌شوند باید در حوزه‌های زیر باشند:

– The economics and management of innovation

– Media business and economics

– Entrepreneurship

– Strategic management

– implementation of technological innovation

– Industrial and business economics

– Corporate governance and finance

– Emerging markets

– سایر زمینه‌های مرتبط با کنفرانس و حوزه تخصصی این ژورنال که در بخش Aims and Scope آن بیان شده است.

سردبیران این شماره ویژه آقایان دکتر داتیس خواجه ئیان و پروفسور مایک فردریشسون هستند. مقاله‌هایی که از دید آنها قابلیت چاپ در این ژورنال را داشته باشد به تیم داوران مرتبط ارسال خواهند شد و چنانچه توسط داوران پذیرفته شد برای چاپ نهایی پذیرش دریافت خواهند کرد.  فرایند داوری برای این ژورنال توسط یک داور از کنفرانس و یک داور از ژورنال صورت خواهد گرفت.

این ژورنال در نمایه‌های معتبری همچون EBR is indexed in the Thomson Reuters Emerging Sources Citation Index (Web of Science core collection), EconLit, Google Scholar, EBSCO, ProQuest, ABI/INFORM, Business Source, Emerging Sources Citation Index, International Bibliography of the Social Sciences (IBSS), OCLC, Research Papers in Economics (RePEc), Summon by ProQuest, TOC Premier فهرست می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر همچون اطمینان از نمایه شدن این ژورنال در فهرست اصلی تامسون رویترز، مشاهده فراخوان در صفحه اصلی ژورنال و شرایط پذیرش صفحه پاسخ به سئوالات متداول را مشاهده کنید.

در صورت نیاز به پرسیدن جزئیات بیشتر با دفتر کنفرانس مکاتبه فرمایید.

مشترک اخبار شوید

ایمیل خود را وارد کنید تا اخبار کنفرانس برای شما ارسال شود. بدیهی است که از ایمیل شما هیچ استفاده تبلیغاتی خارج از کنفرانس نخواهد شد و هر زمان که مایل باشید می‌توانید اشتراک خود را لغو کنید.

تاریخهای مهم

28 اسفند 1395: انتشار شماره های ویژه کنفرانس در ژورنالهای همکار
14 مرداد 1395: آخرین فرصت ارسال مقاله نهایی و تکمیل ثبت نام
31 مرداد 1395: اعلام داوری نهایی
31 شهریور 1395: آخرین فرصت اصلاحات مقالات کنفرانس

ارتباط با ما

دبیرخانه شماره ۱:
تهران، میدان توحید، خیابان پرچم، پلاک ۶، واحد ۳. تلفن: 66968313

دبیرخانه شماره ۲:
تهران خیابان ولیعصر(عج)، بالاتر از چهارراه ولیعصر(عج)، نبش خیابان شهید بالاور، شماره ۴۶۷ (ساختمان معاونت پژوهشی دانشگاه صنعتی امیر کبیر)، طبقه چهارم، مرکز تحقیقات مهندسی صنایع و بهره وری دانشگاه صنعتی امیر کبیر. تلفن: ۶۶۴۹۵۴۱۹

تلفن پشتیبانی: 09212476167 (از ساعت 9 صبح تا 12 شب)

ایمیل: info@icrit.ir

ایمیل دوم: icrit2016@gmail.com

Telegram email2