کتاب کنفرانس توسط انتشارات Springer چاپ خواهد شد

کلیه مقاله‌های ارسال شده و ارائه شده در کتاب ویژه کنفرانس با عنوان Innovation in Technology: Convergence of Theory and Practice چاپ خواهند شد. این کتاب چهار بخش خواهد داشت: ۱) بخش آکادمیک، ویژه مقاله‌های پژوهشی و علمی، ۲) بخش تجربی، ویژه مقاله‌هایی که افراد دست اندر کار صنعت می‌نویسند و در قالب علمی نیستند ولی انتقال تجربه ارزشمند صنعتی هستند، ۳) بخش صنعتی، که ویژه معرفی صنایع و شرکتهای ایرانی خواهد بود که در آن نوآوری‌ها یا نیاز به نوآوری را بیان می‌کنند، ۴) چکیده‌ها، که مقاله‌هایی که فقط در قالب چکیده شرکت می‌کنند را شامل می‌شود.

این کتاب توسط انتشارات اسپرینگر آلمان چاپ خواهد شد و سه تن از اعضای هیئت علمی کنفرانس آقایان پروفسور مایک فردریشسون، پروفسور ویلفرید مودینگر و دکتر داتیس خواجه‌ئیان به عنوان ادیتور بر ویراستاری آن نظارت خواهند داشت. این کتاب فرصتی برای چاپ مقاله‌های پژوهشگران ایرانی در یک کتاب معتبر بین‌المللی فراهم می‌کند.

همچنین مقاله‌هایی که به دلیل کیفیت بالا در ژورنالهای همکار کنفرانس چاپ می‌شوند، در این کتاب نیز به صورت چکیده چاپ خواهند شد تا از منافع کار با کیفیت خود به دو شکل متفاوت بهره‌مند شوند.
برای اطلاعات بیشتر و یافتن پاسخ برای پرسشهای مربوط به کتاب همچون نحوه پذیرش، نحوه ارجاع، زمان احتمالی چاپ و سایر موارد به صفحه مربوط به سئوالهای متداول مراجعه کنید.

Bookseries

مشترک اخبار شوید

ایمیل خود را وارد کنید تا اخبار کنفرانس برای شما ارسال شود. بدیهی است که از ایمیل شما هیچ استفاده تبلیغاتی خارج از کنفرانس نخواهد شد و هر زمان که مایل باشید می‌توانید اشتراک خود را لغو کنید.

تاریخهای مهم

28 اسفند 1395: انتشار شماره های ویژه کنفرانس در ژورنالهای همکار
14 مرداد 1395: آخرین فرصت ارسال مقاله نهایی و تکمیل ثبت نام
31 مرداد 1395: اعلام داوری نهایی
31 شهریور 1395: آخرین فرصت اصلاحات مقالات کنفرانس

ارتباط با ما

دبیرخانه شماره ۱:
تهران، میدان توحید، خیابان پرچم، پلاک ۶، واحد ۳. تلفن: 66968313

دبیرخانه شماره ۲:
تهران خیابان ولیعصر(عج)، بالاتر از چهارراه ولیعصر(عج)، نبش خیابان شهید بالاور، شماره ۴۶۷ (ساختمان معاونت پژوهشی دانشگاه صنعتی امیر کبیر)، طبقه چهارم، مرکز تحقیقات مهندسی صنایع و بهره وری دانشگاه صنعتی امیر کبیر. تلفن: ۶۶۴۹۵۴۱۹

تلفن پشتیبانی: 09212476167 (از ساعت 9 صبح تا 12 شب)

ایمیل: info@icrit.ir

ایمیل دوم: icrit2016@gmail.com

Telegram email2